פרופיל חברה

חברת סלדון היא המובילה בישראל באספקת שירותי תמיכה לחברות הסלולר והתקשורת.
סלדון הוקמה לפני כ- 12 שנים, היא מוחזקת בבעלות מלאה של קבוצת פל ומשרדיה שוכנים בפארק העסקים פולג בנתניה.

אנו בסלדון רכשנו מומחיות במהלך השנים באספקת קשת רחבה של שירותי תמיכה למגוון לקוחות מתחום התקשורת והחברה מהווה כבר שנים רבות את הזרוע השירותית של חברות הסלולר הגדולות בישראל (סלקום, פלאפון, פרטנר).

החברה מקפידה על העסקת טכנאים מורשים, שרכשו השכלה והכשרה בתחום הסלולר ומעמידה לרשותם את הציוד המתקדם ביותר הקיים בארץ ובעולם. כמו כן לסלדון תו תקן ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי ותו תקן ISO9001 של מכון התקנים הבינלאומי IQNET המגדיר את איכות העבודה והחלפים, רמת השירות והבקרה העצמית. החברה עוברת מדי שנה מבחני הסמכה על מנת לחדש את תו התקן.
בזכות כל אלו סלדון נחשבת למעבדה הגדולה והמתקדמת בישראל כיום, ועל כן נבחרה להיות הנציגה הבלעדית של “סוני אריקסון” בישראל (היום סוני) בכל הקשור לשירות ומעבדות למכשירי סלולר, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות.

מעבדת סלדון מעניקה שירותי תיקון, תמיכה ואחריות ללקוחות עסקיים ופרטיים יחדיו. את השירות ניתן לקבל ישירות דרך משרדי החברה או באמצעות נקודות שירות בכל רחבי הארץ.

על קהל לקוחותינו נמנים: 
יצרניות הטלפונים הסלולריים הגדולות בעולם כגון: סוני-אריקסון ומוטורלה
רשתות העוסקות בתחומי הסלולר והתקשורת
מפעילות הסלולר בישראל (אורנג’,סלקום ,פלאפון ,הוט מובייל וגולן טלקום)
חנויות ברחבי הארץ העוסקות בתחומי הסלולר והתקשורת

החברה מתמחה בתחומים הבאים:
שירותי אחריות ותחזוקה מקיפים לכלל מוצרי הסלולר והתקשורת
לוגיסטיקה-שירותי תחזוקה וניהול מלאי למעבדות וללקוחות עסקיים
פרוייקטים-שירותי גיור ולוקליזציה לכל המכשירים הניידים והתקשורת הקיימים בשוק
יבוא רכיבים לכל מכשירי הסלולר.

לרשות לקוחותינו עומדים מיטב מומחים בתחום התקשורת בישראל.הצוות המקצועי והמיומן שלנו מונה מעל 70 אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומורכב ממהנדסים, הנדסאים, טכנאים ונותני שירותים נוספים בעלי ניסיון עשיר.